Date

Oct 24 2020
Expired!

Time

12:00 pm - 6:30 pm

Dienos festivalis girioje

Gilus ruduo – tamsos metas, gyvųjų ir mirusiųjų susitikimo laikas. Artėjant Ilgėms ir Vėlinėms, Miško festivalis kviečia jus į gyvų rudens ciklo renginių užbaigimą- ramų dienos festivalį Saldagirio miške Šimonių girioje.
Renginys vyks lauke, 19a. sodybos kluone ir jo kieme (adresas: 1 Inkūnų k)., tad atvykite šiltai apsirengę.
Susitikimą pradėsime 13 val. žinomos mitologės dr. D. Vaitkevičienės paskaita: “Dausų kelionė ir sielos virsmai: medis, gyvūnas, paukštis” .
Nuo 15 val. iki vakaro vyks Justės Kam kūrybinės dirbtuvės “Miško pėdsakai”
Apie 15:45 prasidės Audriaus Šimkūno, aka-SALA, garso meno performansas (drone ambient fieldrecording live), po pasirodymo, apie 16:30 vyks Audriaus vedamos kūrybinės dirbtuvės – veikinėjimai “Girdimi ir negirdimi gamtos garsai is paSalos – klausimai ir gyvi klausymai”.
Apie 17:30 festivalio kinas: “Žalieji muškietininkai” Jono Ohman filmas apie maištingą ir kūrybišką sovietmečio laikų ekologini judėjimą „Atgaja“, prisidėjusį prie nepriklausomybės atgavimo, ir tragiškai pasibaigusį šio judėjimo idėjinio vedlio, Sauliaus Griciaus, gyvenimą.
Kieme kursime ugnį, virsime arbatą ir karštą sriubą. Atsivežkite su savimi savo puodelius, dubenis ir šaukštus. Įsidėkite užkandžių rimčiau pasistiprinti.
Norint atvykti į renginį prašome užsiregistuoti: miš[email protected] nurodant savo vardą, pavardę ir renginį į kurį registruojatės (dienos festivalis). Dalyvių skaičius ribojamas.

Leave a Reply