Kino stovykla- laboratorija

Miško festivalis kviečia  jaunimą į savaitės kūrybinę kino laboratoriją. Ji skirta tiems, kas jau  turi kino kūrimo patirčių, nori pagilinti savo įgūdžius ir praplėsti įprastas kasdienybės trajektorijas. 7 vasaros dienas ir naktis praleisime naujų bičiulių draugijoje, gyvensime palapinėse miško prieglobstyje ir giliai atsipalaiduosime. 

Kūrybinė laboratorija — Miško festivalio dalis; savo sukurtais video darbais prisidėsime prie baigiamojo festivalio renginio.

 

DALYVIŲ AMŽIUS: 15-19 m.

DATA: rugpjūčio 21 d. – 28 d.

APGYVENDINIMAS ir MAITINIMAS: Inkūnų k, Šimonių girios viduryje, 19a. sodybos teritorijoje; gyvensime savo atsivežtose palapinėse. Maitinimas:  3k per dieną stovyklavimo gamtoje sąlygomis gaminamas maistas.

KAINA:  110 eur

 

Rutina, garsai, tempas, kvapai bei virtualaus buvimo įpročiai būnant miške pasikeičia, atverdami mus naujiems potyriams.  Kursime kinematografines istorijas, miniatiūras, esė ar vaizdo klipus apie savus išjautimus, pastebėjimus, pabėgimus. Vakarodami, įsiklausydami, tyrinėdami ieškosime savito vizualinio – garsinio sprendimo.

Jaunųjų kino kūrėjų pagalba gilinsime kino kūrimo žinias ir patirtis,  o kviestiniai lektoriai padės giliau pažinti  ir patirti mišką. Kasdien fiksuosime asmeninį panirimų dienoraštį, kuris padės reflektuoti įgyjamas patirtis. 

 

Stovyklą kuruos:

Kino pedagogė Renata Miškinienė
ir
LMTA kino meno specialybės studentės:
Fausta Pilkaitė, garso režisūra.
Milda Juodvalkytė, vaizdo operatorė.
Severina Vaičiūnaitė, vaizdo režisūra.

 

Kviestiniai programos svečiai/ panirimų vedėjai:

Lina Paškevičiūtė (pėdsekystė ir buveiniavimas), pėdsekė/ aplinkosaugininkė/ Aplinkosaugos koalicijos pirmininkė

Mila Monk (miško maudynės) miško maudynių gidė/ Miško terapijos ir edukacijos centro direktorė/ literatūros kūrinių vertėja

Dr. Mantas Davidavičius (eko-filosofija), filosofas, VDU filosofijos katedros vedėjas

Onutė Drobelienė (laukinių augalų pažinimas ir maisto gaminimas) etnografė/ kraštotyrininkė/ režisierė

Audrius Šimkūnas (vietogarsiai) garso menininkas

 

Iki rugpjūčio 15-tos dienos siųskite savo kūrybinių darbų pavyzdžius ir užpildytą registracijos anketą, kurioje aprašykite savo patirtį ir motyvaciją. Jeigu neturite lėšų, bet norite dalyvauti stovykloje būtinai anketoje įvardinkite svarią priežastį. Miško festivalis skirs dvi stipendijas, norintiems joje dalyvauti.

Gavę kūrybinius darbus ir užpildytą anketą dviejų darbo dienų laikotarpyje pranešime rezultatą.

Registracijos forma:

https://forms.gle/v4e4z7oysB5V2eMk9